Novinky

Pellegrini prekvapil priznaním, čím chcel byť ako dieťa. Jeho vysnívané povolanie vás šokuje! (video)

0 0

2024-01-06 08:40:19 – (SITA.sk)

Ako slávil Silvestra? Čím chcel byť ako dieťa? Čo je jeho najobľúbenejšie jedlo? Predseda parlamentu a líder Hlasu-SD Peter Pellegrini odpovedal na zvedavé otázky svojich fanúšikov.

Pellegrini viacerých prekvapil priznaním, o akom povolaní sníval ako dieťa. „Chcel som byť rušňovodič a ešte veľa rokov to bolo u mňa jediné vysnívané zamestnanie. Mám pred tým dodnes veľký obdiv,“ uviedol Pellegrini vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. „Železnice vo všeobecnosti ma extrémne bavia,“ podotkol ďalej.

Štvornohý parťák

O lídrovi Hlasu je známe, že rád trávi čas prechádzkami so svojím štvornohým parťákom Gerym. Jeho sledovateľov zaujímalo, akú povahu a temperament má jeho pes Gery, ktorý, ako politik prezradil,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-2/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.