Novinky

Sklamanie Švédov aj neskutočný český obrat prinieslo finále a zápas o bronz na MS v hokeji do 20 rokov (video)

0 0

2024-01-06 12:05:58 – (SITA.sk)

Šiestykrát v histórii sa víťazmi majstrovstiev sveta hokejistov do 20 rokov stali Američania. Hráči USA vo finále turnaja vo švédskom Göteborgu zdolali domácich Švédov 6:2, rozhodli o tom troma gólmi v tretej tretine. Po druhej viedli iba o gól, keď „tri korunky“ vyrovnali na 1:1 aj skorigovali na 2:3.

Američania sa tešia z titulu

Americkí mladíci sa z titulu tešia po troch rokoch, Švédi nedosiahli na tretí triumf a na zlato čakajú od januára 2012. Bronz si vybojovali mladí Česi, ktorí v zápase o 3. miesto zdolali Fínov 8:5, aj keď prehrávali 0:2, 2:5 a ešte dve minúty pred treťou sirénou 4:5.

„Je to…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sklamanie-svedov-aj-neskutocny-cesky-obrat-prinieslo-finale-a-zapas-o-bronz-na-ms-v-hokeji-do-20-rokov-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.