Novinky

Rusko by do konca roka na Ukrajine mohlo prísť o 500-tisíc vojakov

0 0

2024-01-06 15:11:13 – (SITA.sk)

Ruská armáda by do konca tohto roka mohla vo vojne na Ukrajine stratiť 500-tisíc príslušníkov. Informuje o tom spravodajský portál The Guardian s odvolaním sa na britské ministerstvo obrany.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Rezort na platforme X uviedol, že „priemerný denný počet ruských strát na Ukrajine sa v priebehu roku zvýšil o takmer 300“. „Ak budú čísla pokračovať súčasným tempom aj počas nasledujúceho roka, Rusko stratí na Ukrajine viac ako pol milióna ľudí,“ dodal.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-by-do-konca-roka-na-ukrajine-mohlo-prist-o-500-tisic-vojakov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.