Novinky

Severná Kórea mala opäť delostrelecké cvičenie pri spornej námornej hranici s Južnou Kóreou

0 0

2024-01-06 17:18:03 – (SITA.sk)

Severná Kórea usporiadala ďalšie kolo delostreleckých cvičení pri spornej námornej hranici s Južnou Kóreou.

Zbor náčelníkov štábov juhokórejských ozbrojených síl v sobotu informoval, že Kórejská ľudovodemokratická republika (KĽDR) vypálila popoludní viac ako 60 kusov delostreleckej munície.

Vypálili stovky granátov

Soul zároveň vyzval Pchjongjang, aby prestal s konaním, ktoré zvyšuje napätie na Kórejskom polostrove. Ak bude KĽDR pokračovať s delostreleckými manévrami, ktoré predstavujú hrozbu pre juhokórejských občanov, Južná Kórea podnikne zodpovedajúce vojenské kroky, uviedol zbor náčelníkov štábov.

Južná Kórea sa podľa neho bude zaoberať akýmikoľvek severokórejskými provokáciami. V piatok pri delostreleckých…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/severna-korea-mala-opat-delostrelecke-cvicenie-pri-spornej-namornej-hranici-s-juznou-koreou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.