Novinky

Libanonský Hizballáh ostreľoval sever Izraela, reagoval na zabitie popredného predstaviteľa Hamasu

0 0

2024-01-06 16:44:03 – (SITA.sk)

Libanonská militantná organizácia Hizballáh v sobotu ostreľovala severný Izrael. Varovala pritom, že to je počiatočná reakcia na zabitie popredného predstaviteľa palestínskeho militantného hnutia Hamas, ktorého je spojencom.

Hizballáh uviedol, že smerom k leteckej pozorovacej základni na hore Meron vystrelil 62 rakiet, pričom hlásil priame zásahy. Rakety podľa neho zasiahli aj dve vojenské stanovištia pri hranici.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

Izraelská armáda sa vyjadrila, že k Meronu bolo vystrelených zhruba 40 rakiet a cieľom bola základňa. O tom, že by ju zasiahli sa nevyjadrila.

Na ostreľovanie izraelské sily reagovali paľbou…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/libanonsky-hizballah-ostreloval-sever-izraela-reagoval-na-zabitie-popredneho-predstavitela-hamasu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.