Novinky

Bratislavský kraj modernizuje vozový a strojový park na údržbu ciest, zostavu rozšírili o deväť kusov techniky

0 0

2024-01-05 13:02:19 – (SITA.sk)

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) modernizuje vozový a strojový park na údržbu ciest druhej a tretej triedy. V minulom roku kúpil osem nových mechanizmov a k nim aj univerzálne výmenné nadstavby s podvozkami 4×4 s celoročným využitím.

Aktuálne župa rozšírila zostavu o štyri ľahké nákladné dodávkové automobily, tri tandemové hutniace cestné valce, jeden diaľkovo ovládaný pásový nosič náradia a prívesný vozík signalizačnej šípky.

Modernizovanie je potrebné

Ak chceme mať udržiavané a bezpečné cesty, bez kvalitného technického vybavenia sa nezaobídeme. Modernizovanie a dopĺňanie vozového či strojového…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/bratislavsky-kraj-modernizuje-vozovy-a-strojovy-park-na-udrzbu-ciest-zostavu-rozsirili-o-devat-kusov-techniky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.