Novinky

Juraj Varga je na Rely Dakar už druhý v hodnotení jazdcov na štvorkolkách, Svitko sa zamotal

0 0

2024-01-06 16:17:07 – (SITA.sk)

Po piatej priečke v piatkovom prológu sa slovenský reprezentant Juraj Varga posunul v sobotu už na 2. pozíciu v celkovej klasifikácii súťaže jazdcov na štvorkolkách na prestížne Rely Dakar v Saudskej Arábii.

Sobotňajšia 1. etapa merala 532 km a obsahovala až 405 km meraných úsekov. Slovenský pretekár, ktorý vlani obsadil v celkovom poradí štvrté miesto, dosiahol v sobotu o 2:40 min horší čas ako Brazílčan Marcelo Madeiros.

Víťaz prológu skončil

V priebežne klasifikácii vedie práve Brazílčan o 2:36 min pred Vargom. Tretí je Argentínčan Manuel Andújar o takmer šesť minút za slovenským jazdcom.

Von z hry je už víťaz piatkového prológu Španiel Tosha…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/juraj-varga-je-na-rely-dakar-uz-druhy-v-hodnoteni-jazdcov-na-stvorkolkach-svitko-zaostava/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.