Novinky

Slovenky vstúpia do MS hráčok do 18 rokov duelom proti Američankám, hviezdou by mohla byť Lopušanová

0 0

2024-01-06 13:27:15 – (SITA.sk)

Slovenské hokejové reprezentantky do 18 rokov v nedeľu na pravé poludnie vstúpia do svetového šampionát hráčok tejto vekovej kategórie vo švajčiarskom Zugu duelom proti Američankám. V základnej B-skupine ich neskôr čakajú aj Švédky a domáce Švajčiarky, potom príde na rad dôležitý štvrťfinálový duel.

Slovenky pôjdu od zápasu k zápasu

Na turnaj sa slovenské hokejistky pripravovali v decembri účasťou na turnaji v severočeskom Chomutove, potom dva tréningové kempy v Bratislave a do Zugu cestovali v piatok.

„V rámci posledných tréningov sme sa venovali predovšetkým systémovým veciam. Minulý týždeň sme odohrali aj jeden modelovaný zápas proti tímu HOBA…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovenky-vstupia-do-ms-hracok-do-18-rokov-duelom-proti-americankam-hviezdou-by-mohla-byt-lopusanova/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.