Novinky

Lietadlu spoločnosti Alaska Airlines vypadol počas letu panel s oknom, šokovaní pasažieri potrebovali kyslíkové masky

0 0

2024-01-06 19:50:36 – (SITA.sk)

Lietadlu spoločnosti Alaska Airlines vypadlo počas letu okno a časť trupu a muselo núdzovo pristáť na letisku v Portlande. Nikto sa vážne nezranil. Spoločnosť po incidente uzemnila všetky svoje lietadlá Boeing 737-9.

Incident sa stal v piatok večer krátko po odlete. Diera, ktorá vznikla, spôsobila odtlakovanie kabíny.

Viezlo sa 174 pasažierov

Podľa letových záznamov stroj vyletel do výšky 4 876 metrov predtým, než sa vrátil do Portlandu. Lietadlu so 174 pasažiermi a šiestimi členmi posádky sa podarilo bezpečne pristáť.

Lokálna televízia KPTV informovala, že na mieste zasahovali hasiči, ktorí ošetrili menšie zranenia. Jednu osobu previezli na ďalšie vyšetrenie, ale nebola vážne zranená.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/lietadlu-spolocnosti-alaska-airlines-vypadol-pocas-letu-panel-s-oknom-sokovani-pasazieri-potrebovali-kyslikove-masky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.