Novinky

ZSSK posilní vlakové spojenia aj počas posledných sviatočných dní, pôjde o rýchliky aj komerčné IC vlaky

0 0

2024-01-05 20:55:31 – (SITA.sk)

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vzhľadom na koniec sviatočného obdobia a začiatok školského roka posilňuje vlakové spojenia. Od piatku 5. januára do nedele 7. januára posilní komerčné IC vlaky a cez víkend vypraví aj posilové vlaky. Posilnená bude aj pravidelná medzištátna linka z Košíc do Mukačeva a späť.

Ako informoval Dominik Drevický z odboru komunikácie ZSSK, počas nasledujúceho víkendu národný dopravca posilní šesť IC vlakov o desať vozňov. Piatok 5. januára 2024 budú posilnené IC 521 (Bratislava hl. st. 5:34 – Košice 10:27) o jeden vozeň a IC 522 (Košice 11:34 – Bratislava hl. st. 16:26) o…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/zssk-posilni-vlakove-spojenia-aj-pocas-poslednych-sviatocnych-dni-pojde-o-rychliky-aj-komercne-ic-vlaky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.