Novinky

Ukrajinská armáda zasiahla tri ruské raketové systémy Buk-M2, jeden úplne zničili (video)

0 0

2024-01-05 15:22:51 – (SITA.sk)

Raketové a delostrelecké jednotky ukrajinskej armády na fronte v Doneckej oblasti na východe krajiny vďaka akciám Síl pre špeciálne operácie (SOF) za jediný týždeň zasiahli tri ruské raketové systémy Buk-M2. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje tlačovú službu ukrajinských Síl pre špeciálne operácie.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Jeden raketový systém bol úplne zničený a dva ďalšie boli znefunkčnené a nie je možné ich opraviť,“ uviedla tlačová služba.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinska-armada-zasiahla-tri-ruske-raketove-systemy-buk-m2-jeden-uplne-znicili-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.