Novinky

Veľká ruská ofenzíva proti Charkovskej oblasti nie je pravdepodobná, Rusi na fronte nezoskupujú jednotky

0 0

2024-01-05 20:03:20 – (SITA.sk)

Ukrajinské pozemné sily a vojenská administratíva Charkovskej oblasti na východe Ukrajiny popreli pravdepodobnosť veľkej ruskej pozemnej ofenzívy proti tomuto regiónu v blízkej budúcnosti. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Vyjadrili sa tak po tom, ako britský denník The Telegraph s odvolaním sa na svoje zdroje uviedol, že podľa ukrajinskej armády boli štvrtkové raketové údery na Charkov a okolité obce súčasťou príprav Ruska na rozsiahlu ofenzívu. Podľa niektorých médií by Rusi mohli pozemnú ofenzívu odštartovať 15. januára.

Šéf oddelenia pre styk s verejnosťou Veliteľstva pozemných síl Ukrajiny…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/velka-ruska-ofenziva-proti-charkovskej-oblasti-nie-je-pravdepodobna-rusi-na-fronte-nezoskupuju-jednotky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.