Novinky

Na Hrebienku pribudnú desiatky ľadových sôch, bude sa konať desiaty ročník Tatry Ice Master

0 0

2024-01-05 19:38:02 – (SITA.sk)

Svet pod vodou a láska, mier a porozumenie budú témami tohtoročných medzinárodných majstrovstiev ľadových sochárov na Hrebienku vo Vysokých Tatrách. Jubilejný desiaty ročník Tatry Ice Master sa uskutoční v dňoch 27. a 28. januára. Ako už na svojej internetovej stránke informovali organizátori, desať tímov z celého sveta vytvorí 35 ľadových sôch. Poslúži im k tomu 50 ton ľadu.

Ľadové sochy, ktoré počas dňa umelci vytvoria, budú od zotmenia nasvietené. Zámerom je umocniť dizajn a krásu jednotlivých sôch. Sochári každoročne tvoria v areáli v blízkosti budovy lanovky na Hrebienku, ale aj v kupole umiestnenej vedľa Tatranského ľadového dómu, teda v Tatranskej galérii ľadových majstrov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-hrebienku-pribudnu-desiatky-ladovych-soch-bude-sa-konat-desiaty-rocnik-tatry-ice-master/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.