Novinky

Ukrajinská armáda sa pripravuje na pozemnú ruskú ofenzívu, vojaci očakávajú aj zintenzívnenie vzdušných útokov

0 0

2024-01-05 15:43:40 – (SITA.sk)

Ukrajinské ozbrojené sily sa pripravujú na novú pozemnú ruskú ofenzívu proti Charkovskej oblasti. Podľa niektorých médií by Rusi mohli ofenzívu odštartovať 15. januára. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Britský denník The Telegraph s odvolaním sa na svoje zdroje uviedol, že podľa ukrajinskej armády boli štvrtkové raketové údery na Charkov a okolité obce súčasťou príprav na rozsiahlu ofenzívu. Podľa ukrajinskej vojenskej rozviedky ruské sily pravdepodobne plánujú zintenzívnenie vzdušných útokov počas najbližšieho víkendu.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinska-armada-sa-pripravuje-na-pozemnu-rusku-ofenzivu-vojaci-ocakavaju-aj-zintenzivnenie-vzdusnych-utokov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.