Novinky

Prokurátor podal protest v súvislosti s kolaudáciou Vlčanovej skládky v Iži

0 0

2024-01-05 15:05:00 – (SITA.sk)

Úrad pre územné plánovanie a výstavbu SR vyhovel protestu prokuratúry vo veci kolaudácie skládky tuhého komunálneho odpadu v obci Iža neďaleko Komárna.

Ide o skládku spoločnosti Reko Recycling s.r.o. spoluvlastnenú bývalým ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Samuelom Vlčanom, ktorá sa dostala do širšieho povedomia po získaní eurofondovej dotácie vo výške 1,4 milióna eur. Pre kauzu odišiel Vlčan z funkcie ministra.

Skládka tuhého komunálneho odpadu v obci Iža

Prokurátor Krajskej prokuratúry Nitra podal protest vo veci kolaudácie stavby Skládka tuhého komunálneho odpadu v obci Iža (3. etapa 2. časť) z dôvodu, že neboli splnené zákonné podmienky pre vydanie rozhodnutia o povolení užívať túto skládku. Poukázal na porušenie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/prokurator-podal-protest-v-suvislosti-s-kolaudaciou-vlcanovej-skladky-v-izi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.