Novinky

Ukrajina zatiaľ nedokáže potvrdiť použitie severokórejských rakiet Rusmi, experti budú skúmať trosky

0 0

2024-01-05 13:18:32 – (SITA.sk)

Ukrajinské vzdušné sily zatiaľ nedokážu potvrdiť informáciu, že Rusko použilo balistické rakety kúpené od Severnej Kórey. Povedal to ich hovorca Jurij Ihnat.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Experti preskúmajú niektoré trosky a potom budeme môcť povedať, či je to tak alebo nie,“ uviedol. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Hovorca americkej Rady národnej bezpečnosti John Kirby konštatoval, že Moskva proti Ukrajine už najmenej dvakrát vypálila rakety kúpene od Pchjongjangu, a to 30.decembra a 2. januára.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajina-zatial-nedokaze-potvrdit-pouzitie-severokorejskych-rakiet-rusmi-experti-budu-skumat-trosky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.