Novinky

NDS v novom roku predala už takmer 56-tisíc diaľničných známok, naplánované sú však ešte dve nevyhnutné odstávky

0 0

2024-01-05 13:08:57 – (SITA.sk)

Národná diaľničná spoločnosť (NDS), ktorá prevzala kontrolu nad predajom diaľničných známok, za prvé štyri dni nového roka predala takmer 56-tisíc známok za 1,64 milióna eur. Dve tretiny transakcií sa uskutočnili online. Prvé dni nového roka NDS hĺbkovo testovala fungovanie systému a nezaznamenala podľa jej vyjadrení žiadne výpadky.

Od začiatku tohto roka spravuje NDS niekoľko stoviek predajných miest a online predaj diaľničných známok. Stala sa plnohodnotným správcom predaja diaľničných známok.

Nosné práce počas Silvestra

Pritom len 21. decembra podpísali zmluvu o prevzatí časti podniku SkyToll, ktorá sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/nds-v-novom-roku-predala-uz-takmer-56-tisic-dialnicnych-znamok-naplanovane-su-vsak-este-dve-nevyhnutne-odstavky/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.