Novinky

Štartuje ďalšia edícia Rely Dakar a motocyklista Štefan Svitko verí, že skončí v prvej desiatke

0 0

2024-01-04 20:38:35 – (SITA.sk)

Už v piatok sa prológom začne ďalší ročník prestížnej Rely Dakar, konať sa bude opäť v Saudskej Arábii.

Súčasťou podujatia budú aj Slováci – motocyklista Štefan Svitko, na štvorkolke Juraj Varga a v súťaži kamiónov bude druhým jazdcom Jaroslav Miškolci.

Maratónska šiesta etapa

Organizátori pripravili prológ a 12 etáp, jazdcov čaká takmer 7900 km a z toho bude 4727 km meraných úsekov.

Šiesta etapa bude maratónska a potrvá dva dni bez kontaktu s realizačnými tímami. Voľný deň bude jeden, pretekári si oddýchnu v sobotu 13. januára. Preteky vyvrcholia 19. januára.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/startuje-dalsia-edicia-rely-dakar-a-motocyklista-stefan-svitko-veri-ze-skonci-v-prvej-desiatke/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.