Novinky

Sociálna poisťovňa v zozname dlžníkov už zverejňuje nový údaj, v aktuálnom je cez 117-tisíc subjektov

0 0

2024-01-05 09:02:46 – (SITA.sk)

Sociálna poisťovňa od začiatku tohto roka zverejňuje v zozname dlžníkov aj ich identifikačné číslo organizácie (IČO). Zoznam dlžníkov tak okrem mena a priezviska fyzickej osoby, jej trvalého alebo prechodného pobytu obsahuje aj IČO, ak je fyzickej osobe pridelené. V prípade právnických osôb sa údaje v zozname, ktorými sú obchodné meno právnickej osoby a jej sídlo, tiež rozšírili o IČO.

Rozšírením rozsahu údajov, ktoré Sociálna poisťovňa zverejňuje v zozname dlžníkov, sa zabezpečuje jednoznačná identifikácia dlžníka a zároveň jednoduchšie a prehľadnejšie vyhľadávanie údajov v zozname,“ uviedla…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/socialna-poistovna-v-zozname-dlznikov-uz-zverejnuje-novy-udaj-v-aktualnom-zozname-je-cez-117-tisic-subjektov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.