Novinky

Gröhling sa rozhodol kandidovať za predsedu strany SaS na marcovom straníckom kongrese

0 0

2024-01-05 14:28:07 – (SITA.sk)

Podpredseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) a exminister školstva Branislav Gröhling bude kandidovať za predsedu strany. Informoval o tom v piatok na sociálnej sieti s tým, že zásadné rozhodnutie urobil vo štvrtok.

Aktuálny líder strany SaS Richard Sulík sa rozhodol nekandidovať za predsedu strany na najbližšom straníckom kongrese, ktorý bude 23. marca 2024. Sulík sa tak s postom predsedu strany rozlúči po 15 rokoch. Republikovej rade a následne na kongrese strany Sulík navrhne zmeniť stanovy strany tak, aby vznikla nová funkcia čestného predsedu, o ktorú sa plánuje uchádzať.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/grohling-sa-rozhodol-kandidovat-za-predsedu-strany-sas-na-marcovom-stranickom-kongrese/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.