Novinky

Fanúšikovia Kladna chystajú bojkot, nesúhlasia s príchodom brankára Hudáčka do klubu

0 0

2024-01-05 14:10:24 – (SITA.sk)

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček po nedávnom podpise zmluvy s českým extraligovým Kladnom ešte neodchytal ani minútu, no časť fanúšikov „rytierov“ sa chystá na bojkot.

Od nedeľňajšieho domáceho zápasu s Hradcom nebude na štadióne visieť naša vlajka a naše miesta v kotli zostanú prázdne,“ informovalo skupina fanúšikov s názvom Haldaři podľa webu hokej.cz.

Propagandistická výkladná skriňa

Priaznivcom sa nepáči, že ich klub angažoval brankára, ktorý hral v ruskej KHL aj po tom, ako vo februári 2022 rozpútali Rusi vojnu na území Ukrajiny. Július Hudáček v minulej sezóne chytal za kazašský Barys Astana.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/fanusikovia-kladna-chystaju-bojkot-nesuhlasia-s-prichodom-brankara-hudacka-do-klubu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.