Novinky

Chlapec sadol za volant cudzieho auta, stopla ho až zrážka s druhým vozidlom (foto)

0 0

2024-01-05 13:51:51 – (SITA.sk)

Mladý 16-ročný vodič spôsobil v štvrtkových poobedňajších hodinách dopravnú nehodu v Prešove. Ako ďalej informovala prešovská polícia na sociálnej sieti, chlapec nasadol do neuzamknutého zaparkovaného auta v obci Župčany, odišiel s ním preč a na prešovskej križovatke ulíc Levočská a Volgogradská sa zrazil s iným autom.

Nehoda, Prešov

Po zrážke sa pokúsil ujsť, polícia ho však zadržala. Pri dopravnej nehode sa nikto nezranil a vodičom alkohol v dychu nezistili. Chlapec nebol držiteľom vodičského preukazu.

Polícia zároveň začala trestné stíhanie pre trestný čin neoprávnené používanie cudzieho motorového vozidla.

Nehoda, Prešov


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/neplnolety-chlapec-bez-vodicaku-sadol-za-volant-v-presove-ho-stopla-zrazka-s-druhym-autom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.