Novinky

Aktualizácia Samsung One UI 6.1: Funkcie, dátum vydania a čo očakávať

0 0Kredit: Hadlee Simons / Android Authority

Samsung One UI je jedným z najbohatších vzhľadov Androidu na trhu a nadchádzajúca aktualizácia One UI 6.1 spoločnosti to má posunúť ešte ďalej. Aj keď to na papieri môže znieť ako malá verzia, klebety naznačujú, že sa chystá podstatná aktualizácia riadená AI. Ako prvé dostanú aktualizáciu pripravované vlajkové smartfóny Galaxy S24 spoločnosti, no nakoniec sa dostane aj na staršie zariadenia Samsung. Čo presne teda One UI 6.1 prináša? Poďme sa ponoriť do toho, čo zatiaľ vieme a kedy môžete očakávať, že dorazí.

Funkcie One UI 6.1: Čo môžete očakávať

Čo je nové na spúšťacej stránke One UI 6

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-one-ui-6-1-3399958/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.