Novinky

Vodička chcela dať prednosť chodcom na priechode, skončilo to reťazovou zrážkou štyroch áut

0 0

2024-01-04 09:59:42 – (SITA.sk)

Zámer dať prednosť chodcom na priechode sa skončil reťazovou nehodou štyroch áut. Tá sa stala v stredu (3. januára) večer na Duklianskej ulici v Prešove, v smere na Kapušany.

Vodička, ktorá šoférovala prvé auto, zastavila pred priechodom pre chodcov, cez ktorý prechádzali ľudia. Nasledovala reťazová dopravná nehoda ďalších troch áut,“ priblížilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove. Dvaja ľudia sa nateraz ľahko zranili a dvaja potrebovali lekárske ošetrenie. Dychové skúšky u vodičov alkohol nepreukázali. Celková škoda bola vyčíslená na 10 100 eur.

Dôvodmi vzniku dopravnej nehody, ako aj mierou zavinenia jej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vodicka-chcela-dat-prednost-chodcom-na-priechode-skoncilo-to-retazovou-zrazkou-styroch-aut/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.