Novinky

43-ročný Popradčan sa vyhrážal žene prepichnutím nožom, skončil v cele policajného zaistenia

0 0

2024-01-04 09:17:37 – (SITA.sk)

Z trestného činu nebezpečného vyhrážania bol obvinený 43-ročný Popradčan, ktorý v utorok 2. januára podvečer v jednom z popradských bytov na ulici Továrenská štvrť fyzicky napadol ženu.

Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, udrel ju po tvári a vyhrážal sa jej, že ju prepichne nožom. Žene spôsobil drobné zranenia, ale konanie muža v nej vzbudzovalo strach, že svoje vyhrážky aj uskutoční.

Privolaná policajná hliadka obmedzila agresora na osobnej slobode, skončil v cele policajného zaistenia. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Poprad na obvineného spracoval podnet na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/43-rocny-popradcan-sa-vyhrazal-zene-ze-ju-prepichne-nozom-skoncil-v-cele-policajneho-zaistenia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.