Novinky

V mestskej časti Malá Lehôtka nastali svahové deformácie, prievidzská radnica vyzýva k zvýšenej opatrnosti

0 0

2024-01-03 14:03:34 – (SITA.sk)

Prievidzská radnica na sociálnej sieti upozorňuje na svahové deformácie, ktoré nastali v katastri mestskej časti Malá Lehôtka. Svah sa zosunul za obcou v lokalite Pod borinami.

Obrátili sme sa aj na Štátny geologický ústav Dionýza Štúra, ktorý následne vykoná obhliadku miesta a o ďalšom postupe nás bude informovať. Momentálne nehrozí žiadne riziko poškodenia zdravia ani majetku obyvateľov,“ informovala radnica. Zároveň vyzýva miestnych obyvateľov k zvýšenej opatrnosti.

Bližšie informácie o svahovej deformácii v katastri Malej Lehôtky budú známe po vykonaní obhliadky,“ dodala radnica.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-mestskej-casti-mala-lehotka-nastali-svahove-deformacie-prievidzska-radnica-vyzyva-k-zvysenej-opatrnosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.