Novinky

Prokurátor obžaloval exministra spravodlivosti Gála a ďalšiu osobu pre zločin prijímania úplatku a podplácania

0 0

2024-01-03 14:13:22 – (SITA.sk)

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry v decembri obžaloval bývalého ministra spravodlivosti Gábora Gála a ďalšiu osobu L. K. pre zločin prijímania úplatku a zločin podplácania.

V jednom prípade išlo o poskytnutie úplatku vo výške 120-tisíc eur, ďalší prípad sa týkal vyžiadania a prevzatia úplatku vo výške 50-tisíc eur a možnosti využívať poľovný revír ako nepeňažného úplatku.

Ako na sociálnej sieti informoval Úrad špeciálnej prokuratúry, úplatky boli poskytnuté i prijaté za „prednostné a urýchlené schválenie nájomných zmlúv na pozemky v okrese Dunajská Streda Radou Slovenského pozemkového fondu (SPF) a ich následné podpísanie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/prokurator-obzaloval-exministra-spravodlivosti-gala-a-dalsiu-osobu-pre-zlocin-prijimania-uplatku-a-podplacania/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.