Novinky

Izrael posilňuje protivzdušnú obranu pri hranici s Libanonom

0 0

2024-01-03 13:52:59 – (SITA.sk)

Izraelská armáda po výbuchu v Bejrúte, ktorý zabil popredného predstaviteľa Hamasu, údajne zvýšila počet svojich batérií protivzdušnej obrany v blízkosti hraníc s Libanonom.

Hovorca armády uviedol, že sú v stave vysokej pripravenosti na akúkoľvek reakciu, ale priamo nespomenul zabitie popredného predstaviteľa palestínskeho militantného hnutia Hamas. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Chirurgický úder proti vedeniu Hamasu

Sáliha Arúrího zabil výbuch v libanonskom Bejrúte spolu s ďalšími šiestimi ľuďmi. Izrael sa k útoku neprihlásil, ale označil to za „chirurgický úder proti vedeniu Hamasu“. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu hrozil jeho zabitím ešte predtým, ako 7. októbra vypukla terajšia vojna medzi Hamasom a Izraelom.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/izrael-posilnuje-protivzdusnu-obranu-pri-hranici-s-libanonom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.