Novinky

Triasli sa mu ruky a neustále sa otáčal, drogy polícii vydal dobrovoľne

0 0

2024-01-04 13:46:15 – (SITA.sk)

Policajti nitrianskej pohotovostnej motorizovanej jednotky počas nočnej služby spozorovali na Kmeťovej ulici v Nitre vozidlo Škoda Felícia, kde spolujazdec nebol pripútaný bezpečnostným pásom.

Ako informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti, policajti vozidlo zastavili a skontrolovali. Počas kontroly sa jedna z osôb vo vozidle správala nervózne, triasli sa jej ruky a neustále sa otáčala. Policajti sa muža spýtali, či je užívateľom omamných a psychotropných látok, čo potvrdil.

„Následne 21-ročný muž dobrovoľne vydal jedno priesvitné vrecko s obsahom zelenej sušiny a tri priesvitné vrecká s obsahom hnedej kryštalickej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/triasli-sa-mu-ruky-a-neustale-sa-otacal-drogy-policii-vydal-dobrovolne/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.