Novinky

Mesiace makali na stavbách v Nemecku, nedostali ani euro. Podvodníci oklamali slovenských robotníkov

0 0

2024-01-04 13:48:21 – (SITA.sk)

Robotníci zo Sniny pracovali dlhé mesiace v Nemecku. Robili sadrokartonárske aj pomocné práce na stavbách, nedostali však žiadnu plácu. Objednávateľ prác totiž sninskej firme nevyplatil tisícky eur.

Ako informovala TV Joj vo svojej reportáži zverejnenej na stránke Noviny.sk, prípadom sa už zaoberá polícia. Muži pracovali v Nemecku počas minulého roka.

Nevyplatili faktúry

„Napriek podpísanej zmluve aj skutočnosti, že dohodnuté práce boli zrealizované, k vyplateniu faktúr nedošlo,“ uviedla Jana Ligdayová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Z policajného vyšetrovania vyplýva, že nešlo o žiadnu priateľskú dohodu. Sninská firma…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mesiace-makali-na-stavbe-v-nemecku-nedostali-ani-euro-podvodnici-oklamali-slovenskych-robotnikov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.