Novinky

Starbucks obvinili z manipulácie platieb za aplikácie so ziskom 900 miliónov dolárov

0 0


Kredit: Gary Sims / Android Authority
  • Starbucks čelí obvineniam skupiny na ochranu spotrebiteľov, že prostredníctvom svojho platobného systému za aplikácie nespravodlivo zarobila na zisku 900 miliónov dolárov.
  • Skupina tvrdí, že Starbucks používa manipulatívny dizajn aplikácie na maximalizáciu svojich ziskov prostredníctvom nevyužitých spotrebiteľských peňazí.
  • Spoločnosť Starbucks tieto obvinenia spochybnila a uviedla, že zákazníci môžu minúť všetky peniaze zo svojej aplikácie.

Starbucks je v horúcej vode po tom, čo skupina na ochranu spotrebiteľov tvrdila, že reťazec kaviarní profitoval zo svojho neférového platobného systému za aplikácie vo výške 900 miliónov dolárov počas piatich rokov.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/starbucks-unfair-app-payments-900-million-dollar-profit-3399674/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.