Novinky

Mestská hromadná doprava v Pezinku sa rozšíri o tri nové linky, pribudne aj viacero zastávok

0 0

2024-01-04 08:39:00 – (SITA.sk)

Mestská hromadná doprava (MHD) v Pezinku sa od 8. januára rozšíri, autobusy budú jazdiť až na troch nových linkách. Mesto o tom informuje na svojom webe.

Zároveň sa rozširuje aj prevádzkový čas, takže autobusy budú premávať v častejších intervaloch ako doteraz a počas celého týždňa. Zvyšujeme tak dostupnosť dopravy v meste,“ uvádza samospráva.

Zlepšenie dopravnej situácie

Referát dopravy a technickej infraštruktúry Mestského úradu v Pezinku urobil analýzu, na ktorej základe pribudnú v rámci mesta nové linky.

S…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/mestska-hromadna-doprava-v-pezinku-sa-rozsiri-o-tri-nove-linky-pribudne-aj-viacero-zastavok/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.