Novinky

Korupcia pri využívaní americkej vojenskej pomoci? Nič také sme na Ukrajine nespozorovali, tvrdí Biely dom

0 0

2024-01-04 07:47:35 – (SITA.sk)

Podľa administratívy prezidenta USA Joea Bidena sa americké zbrane poskytnuté Ukrajine „riadne používajú na bojisku“.

„Nespozorovali sme náznaky, že by v ukrajinskej armáde bola nejaká rozšírená korupcia alebo zneužívanie,“ povedal novinárom hovorca americkej Rady národnej bezpečnosti John Kirby. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

USA v septembri minulého roka vyslali do Kyjeva pracovníkov, aby vyhodnotili používanie americkej pomoci. Tento tím pracuje na americkom veľvyslanectve v Kyjeve a vykonáva dohľad.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/korupcia-pri-vyuzivani-americkej-vojenskej-pomoci-nic-take-sme-na-ukrajine-nespozorovali-tvrdi-biely-dom/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.