Novinky

Slovensko poskytne Ukrajine humanitárnu pomoc za vyše 200-tisíc eur

0 0

2024-01-04 16:10:44 – (SITA.sk)

Slovensko poskytne Ukrajine humanitárnu pomoc za vyše 203-tisíc eur, a to na základe žiadosti Ukrajiny o humanitárnu pomoc, a tiež výzvy Európskej komisie, aby členské štáty naďalej prejavovali solidaritu civilnému obyvateľstvu zasiahnutému vojenským konfliktom.

„Humanitárna pomoc s hmotnosťou 21 ton zahŕňa elektrocentrály, ohrievače, oblečenie a lekárničky zo zásob Ústredia ekumenickej pastoračnej služby v Ozbrojených silách Slovenskej republiky a ozbrojených zboroch Slovenskej republiky. Potraviny, balená voda a oblečenie sú zo zásob Ministerstva vnútra Slovenskej republiky,“ informovalo Ministerstvo vnútra (MV)…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovensko-poskytne-ukrajine-humanitarnu-pomoc-za-vyse-200-tisic-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.