Novinky

Google odstraňuje správy o UFO, ktoré preletelo okolo lietadla Joea Bidena

0 0


10. decembra 2023 letelo lietadlo amerického prezidenta Joea Bidena do Los Angeles a pri pristávaní na letisku tesne vedľa neho preletela strieborná guľa UFO.

Túto zvláštnu guľu, ktorá buď rýchlo letela po oblohe, alebo zamrzla na jednom mieste, zachytili kamery minimálne trikrát bratia kameramani Peter a Josh Solorzano, ktorí natáčali lietadlá pristávajúce na letisku a vysielali naživo na svojom Youtube kanáli LA FLIGHTS. . Viac si o tom môžete prečítať v našom článku tu.

S týmto incidentom sa okamžite začali čudné veci. Médiá o ňom z nejakého dôvodu písali až koncom decembra, takmer o dva týždne neskôr, hoci Solorzanovo vysielanie bolo od začiatku dostupné každému.

A teraz ufológ Chris Lehto tvrdí, že vyhľadávač Google zámerne „čistí“ odkazy na tento incident z internetu. Podľa Lehta video pôvodne zverejnilo množstvo amerických spravodajských kanálov, no potom boli takmer všetky tieto príspevky z Google odstránené.

V skutočnosti, ak zadáte dopyty Google v angličtine o tomto incidente, ako napríklad „UFO blízko lietadla Joe Bidena“, „UFO lietadlo Joe Bidena“ atď., výsledky budú prekvapivo skromné.

Niekoľko odkazov na TikTok, jeden odkaz na USA Today a pár odkazov na bulvárne denníky Daily Mail a New York Post. Zvyšok výstupu sa bude týkať incidentov UFO, ktoré s Bidenom úplne nesúvisia a stali sa pred rokmi. A všeobecne žiadne články o tomto prípade z ufologických stránok a blogov.

“Myslím si, že dôvod, prečo bol odstránený z internetu, je ten, že (orgány) nechcú klásť otázky o tom, prečo F-35 neidentifikovali objekt,” povedal Lehto.

Dve stíhačky F-35 sprevádzali lietadlo Joea Bidena v Los Angeles a jedno z nich letelo veľmi blízko prezidentského lietadla, keď okolo preletelo UFO. A naozaj na to vôbec nereagoval.

Mimochodom, dodnes, o tri týždne neskôr, sa nevie, o aké UFO išlo. Bolo to naozaj mimozemské zariadenie sledujúce prezidenta USA alebo niečí balón, ktorý odletel?

A čo je veľmi dôležité, vo vzdušnom priestore letiska Los Angeles (ako na všetkých ostatných normálnych letiskách) sa dodržiava prísne pravidlo, že nie sú povolené žiadne neautorizované lietadlá.

A ak by sa na radare objavil niečí dron alebo mimozemské lietadlo, potom by to už bola núdzová situácia a dôvod na dočasné zákazy všetkých vzletov a pristátí. Najmä keď je tu lietadlo vášho prezidenta.

Na letisku v Los Angeles však v ten deň takéto zákazy či dokonca varovania neplatili. Pocit, že sa všetci tvária, že to nie je UFO, ale len vták.

To, že objekt nebol len detským balónom, je jasné, pretože bol veľmi veľký. Bežnú detskú loptu by ste si v takej výške jednoducho nevšimli. Tento objekt mal priemer najmenej niekoľko metrov.

Bratia Solorzanovci sa zhodujú, že to nebol dron ani teplovzdušný balón, a tvrdia, že tu natáčali lietadlá už 15 rokov, ale nikdy nevideli taký „bizarný pohľad“.

A trápne žartujú o Mužoch v čiernom: „Ak uvidíme tanierik alebo niečo podobné a okolo budú chodiť malí zelení mužíci, neukážeme to naživo. Vypneme živé vysielanie. Nebudeme mať problémy ani nič podobné. Dúfame, že to všetci muži v čiernych SUV práve počuli, nebudeme to nahrávať, zavrieme oči a neurobíme nič.“

Originál článok: https://anomalien.com/google-removes-news-about-ufo-flying-past-joe-bidens-plane/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj: https://pixabay.com/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.