Novinky

Škriniarovi údajne hrozí operácia a predčasný koniec sezóny, môže prísť aj o majstrovstvá Európy v Nemecku

0 0

2024-01-04 14:35:36 – (SITA.sk)

Slovenskému futbalovému reprezentantovi Milanovi Škriniarovi údajne hrozí predčasný koniec sezóny, ktorý by ho mohol pripraviť aj o majstrovstvá Európy v Nemecku.

Skúsený 28-ročný stopér z francúzskeho tímu Paríž Saint-Germain sa totiž zranil v stredajšom súboji o francúzsky Superpohár, z víťazného duelu proti Toulouse (2:0) sa z ihriska porúčal v 71. minúte. Podľa webu rmcsport.bfmtv.com si poranil ľavý členok a hrozí, že sa nevyhne operácii.

„Všetko smeruje k niekoľkomesačnej absencii… a možno aj ku koncu sezóny. Je to tvrdá rana pre…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/skriniarovi-udajne-hrozi-operacia-a-predcasny-koniec-sezony-moze-prist-aj-o-majstrovstva-europy-v-nemecku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.