Novinky

Lehoty rozhodnutí v prípade rozkladov podaných vyšetrovateľmi naďalej plynú, tvrdí Šutaj Eštok

0 0

2024-01-04 14:54:27 – (SITA.sk)

Ministerstvo vnútra SR v súvislosti s medializovanými informáciami o údajnom prekročení zákonnej lehoty rozhodnutí v prípade rozkladov podaných vyšetrovateľmi uvádza, že lehoty na rozhodnutia o podaných rozkladoch sú stanovené v zákone o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, pričom v prvom stupni rozhoduje orgán, ktorý rozhodnutie vydal.

Klamlivé informácie okolo Čurillu

Ako píše na sociálnej sieti minister Matúš Šutaj Eštok, zákonná poriadková lehota na vydanie rozhodnutia o podanom rozklade je v danom prípade de facto 90 dní, lehoty tak stále plynú.

Pán advokát Peter Kubina zverejnil dnes na sociálnej sieti klamlivú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/podla-ministra-sutaja-estoka-lehoty-rozhodnuti-v-pripade-rozkladov-podanych-vysetrovatelmi-nadalej-plynu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.