Novinky

Sever Európy naďalej trápia extrémne mrazivé teploty, Nemecko a Francúzsko opäť povodne (foto)

0 0

2024-01-04 13:14:34 – (SITA.sk)

Extrémne studené teploty, silný vietor a sneh naďalej spôsobujú komplikácie v severnej Európe. Tisícky ľudí skončili bez elektriny a ďalší museli hodiny prečkať v chlade v ich autách na zablokovaných diaľniciach.

Opakované povodne

Južnejšie, v Nemecku, Francúzsku a Holandsku, silný dážď opäť spôsobil povodne v regiónoch, ktoré im čelia posledné dva týždne. V severnej Európe pre počasie uzatvorili časti diaľnic a významných ciest, čo spôsobilo dopravný chaos, a problémy hlási aj železničná doprava.

Na juhu Švédska motoristi uviazli v autách alebo ich na noc evakuovali. V susednom Dánsku polícia vyzvala ľudí, aby sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sever-europy-nadalej-trapia-extremne-mrazive-teploty-nemecko-a-francuzsko-opat-povodne-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.