Novinky

Slovenskí exportéri s Eximbankou predstavili nový webový portál

0 0

2024-01-04 14:10:37 – (SITA.sk)

Rada slovenských exportérov v spolupráci s Eximbankou SR predstavuje nový webový portál pre slovenských exportérov, Export.sk. Web stránka prináša aktuality a tlačové správy zo sveta exportu, informácie v oblasti financovania, názory a komentáre ekonómov a odborníkov z praxe.

Od vzniku Rady slovenkých exportérov kladieme dôraz na potrebnosť včasnej a adekvátnej komunikácie s podnikateľským prostredím. Informácií je priveľa, je potreba ich filtrovať a dodávať včas. Preto vznikol online projekt Export.sk, kde vyberáme a sústredíme informácie a správy relevantné pre slovenských exportérov.“ uviedol Lukáš Parízek, predseda Rady slovenských exportérov.

Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/slovenski-exporteri-s-eximbankou-predstavili-novy-webovy-portal-zo-sveta-exportu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.