Novinky

Rusko zmenilo taktiku, už neútočí na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

0 0

2024-01-03 14:34:28 – (SITA.sk)

Rusko podľa britského ministerstva obrany prinajmenšom dočasne zmenilo ciele svojich raketových útokov proti Ukrajine a namiesto energetiky útočí na vojenské kapacity Kyjeva.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Najnovšie ruské raketové údery s najväčšou pravdepodobnosťou mierili na ukrajinský obranný priemysel, konštatuje britské vojenské spravodajstvo v správe, ktorú v stredu zverejnilo na mikroblogovacej sieti X. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Začiatkom decembra sa zdalo, že Moskva obnoví bombardovaciu kampaň údermi proti energetickým zariadeniam. Avšak nové ruské operácie naznačujú, že Rusi prinajmenšom dočasne zmenili svoje ciele.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-udajne-zmenilo-svoju-taktiku-a-neutoci-na-energeticku-infrastrukturu-ale-na-zbrojny-priemysel/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.