Novinky

Bratislavský samosprávny kraj bude pokračovať s opravami ciest aj v tomto roku

0 0

2024-01-03 19:18:55 – (SITA.sk)

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) bude pokračovať s opravami ciest aj v tomto roku. Ako uvádza samospráva na svojom webe, Správa ciest BSK vyhlásila verejné obstarávanie na revitalizácie a recyklácie viacerých úsekov ciest a mostov.

Revitalizácia vozoviek

V rámci revitalizácie vozoviek obstarávajú zhotoviteľa na úseky ciest II/501 Lozorno, II/501 Rohožník – Plavecký Mikuláš, II/501 Plavecký Mikuláš – hranica s Trnavským samosprávnym krajom (TTSK), II/503 Kostolište – Záhorská Ves, II/503 Malacky, II/502 Pezinok intravilán, II/504 Modra – Budmerice, II/510 Tomášov, III/1062 Veľký Biel – Malý Biel, III/1083…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/bratislavsky-samospravny-kraj-bude-pokracovat-s-opravami-ciest-aj-v-tomto-roku/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.