Novinky

Proces s Kažimírom v kauze podplácania bude pokračovať budúci týždeň

0 0

2024-01-04 09:33:55 – (SITA.sk)

Proces s guvernérom Národnej banky Slovenska Petrom Kažimírom v kauze podplácania má na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračovať budúci týždeň, konkrétne v stredu 10. januára. Ako vyplýva z rozpisu pojednávaní súdu, vo veci sú ešte vytýčené termíny aj na 19. januára a 9. februára.

Kažimír je obžalovaný z toho, že bývalému šéfovi finančnej správy Františkovi Imreczemu na prelome rokov 2017 až 2018 ako minister financií poskytol úplatok 48-tisíc eur za zabezpečenie nadmerných odpočtov DPH pre viaceré spoločnosti.

Obžalovaný vinu odmieta. Podľa jeho obhajcu Ondreja Mularčíka je obžaloba nezákonná a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/proces-s-kazimirom-v-kauze-podplacania-bude-pokracovat-buduci-tyzden/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.