Novinky

Požiar rozvodne elektriny spôsobil v Moskve výpadky prúdu a tepla (video)

0 0

2024-01-04 11:37:13 – (SITA.sk)

Výpadky dodávok elektriny a tepla pre desiatky viacposchodových budov v Moskve spôsobil vo štvrtok požiar, ktorý vypukol v rozvodni elektriny v ruskom hlavnom meste. Informuje o tom spravodajský web Kyiv Independent, ktorý cituje správy ruských médií.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Príčinu požiaru nezverejnili. Teplota v postihnutých budovách údajne klesla na zhruba 10 až 15 stupňov Celzia. Podľa ruských médií bola noc na štvrtok v Moskve najchladnejšia od začiatku zimy a teplota klesla na mínus 27,1 stupňa Celzia.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/poziar-rozvodne-elektriny-sposobil-v-moskve-vypadky-prudu-a-tepla-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.