Novinky

Pellegrini razantne uzemnil Matovičových krikľúňov. Tvrdá reakcia na urážky a obštrukcie v parlamente (video)

0 0

2024-01-04 14:02:35 – (SITA.sk)

Uplynulé rokovania v Národnej rade SR sprevádzali rôzne obštrukcie zo strany opozície.

Najmä poslanci hnutia Slovensko (bývalé OĽaNO) sa snažili všemožne naťahovať rozpravu často až do noci tým, že svoje pozmeňujúce návrhy čítali niekoľko hodín.

Inokedy strhávali na seba pozornosť hlučným správaním či slovnými útokmi.

Zostrih Pellegriniho reakcií

Riadenie schôdzí Národnej rady si vyžaduje pevné nervy a kus sebaovládania. Svoje o tom vie aj predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD).

Ten nedávno zverejnil video na sociálnej sieti, ktoré je zostrihom jeho reakcií na správanie poslancov hnutia Slovensko Jozefa Pročka a


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-razantne-uzemnil-matovicovych-kriklunov-tvrda-reakcia-na-urazky-a-obstrukcie-v-parlamente-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.