Novinky

Domáce pravidlá na prevádzku dronov budú kompletne upravené, platiť by mali od začiatku leta

0 0

2024-01-03 18:10:42 – (SITA.sk)

Bezpilotné lietadiá, bezpilotné letecké systémy a vzdušný priestor U-space majú mať od 1. júla 2024 komplexnú národnú právnu úpravu.

Požiadavky na ochranu informácií a údajov

Podľa návrhu novely zákona o civilnom letectve (letecký zákon), ktorý Ministerstvo dopravy SR predložilo na medzirezortné pripomienkovanie, tak budú vykonané nielen príslušné právne záväzné akty Európskej únie, ale aj odstránené niektoré súčasné prekážky v oblasti civilného letectva.

Registre prevádzkovateľov bezpilotných…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/domace-pravidla-na-prevadzku-dronov-budu-kompletne-upravene-platit-by-mali-od-zaciatku-leta/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.