Novinky

Korčok reaguje na šírenie hoaxov o tom, že vlastní americký pas, zvažuje aj podanie trestného oznámenia (video)

0 0

2024-01-03 13:42:48 – (SITA.sk)

Bývalý minister zahraničných vecí a prezidentský kandidát Ivan Korčok uvažuje o podaní trestného oznámenia na šíriteľov hoaxu o tom, že má pas Spojených štátov amerických.

Hoax sa podľa Korčoka šíri po sociálnych sieťach. Trvá na tom, že má pas Slovenskej republiky, keďže je občan SR. Informáciu, že má americký pas, považuje za porušenie zákona a chce sa poradiť s právnikom.

„Je zjavné, že vládna koalícia ešte neoznámila meno svojho kandidáta na post prezidenta, ale trollie farmy si už robia svoju prácu a bežia naplno,“ skonštatoval Korčok vo videu na sociálnej sieti. V rámci statusu podotkol, že bude…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/korcok-reaguje-na-sirenie-hoaxov-o-tom-ze-vlastni-americky-pas-zvazuje-aj-podanie-trestneho-oznamenia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.