Novinky

Záver roka priniesol pokles chorobnosti na respiračné ochorenia v Trenčianskom kraji

0 0

2024-01-03 16:38:52 – (SITA.sk)

Lekári v Trenčianskom samosprávnom kraji nahlásili v 52. kalendárnom týždni 3 758 akútnych respiračných ochorení, čo je o 29 prípadov menej ako v predchádzajúcom týždni. Informovala o tom trenčianska regionálna hygienička Ľudmila Bučková.

Najvyššia chorobnosť na akútne respiračné ochorenia v rámci kraja je aktuálne v okrese Myjava, kde dosiahla úroveň 2 151 ochorení na 100-tisíc obyvateľov, naopak, najnižšiu chorobnosť zaznamenali v okrese Nové Mesto nad Váhom.

V 52. kalendárnom týždni nahlásili lekári aj 18 prípadov ochorenia


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/zaver-roka-priniesol-pokles-chorobnosti-na-respiracne-ochorenia-v-trencianskom-kraji/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.