Novinky

Vlhovej v rakúskom Lienzi nevyšli preteky podľa jej predstáv, napriek tomu sa teší a pripravuje na slovinskú Kranjsku Goru

0 0

2024-01-03 15:53:38 – (SITA.sk)

Počas predchádzajúceho týždňa slovenskej lyžiarke Petre Vlhovej nevyšli preteky v rakúskom Lienzi podľa jej predstáv, v obrovskom slalome tam finišovala siedma a v slalome piata. Už to však všetko hodila za hlavu a teší sa na slovinskú Kranjsku Goru, v ktorej ju počas víkendu čakajú rovnako obrovský slalom a slalom.

Nový rok strávený v Taliansku

V slovinskom stredisku už dvakrát dosiahla víťazstvo v slalome, v „obráku“ sa tam dvakrát dostala na pódium. Po pretekoch v Lienzi strávila Petra Vlhová príchod roka 2024 v Taliansku, potom sa z Toblachu presunula do Kranjskej Gory.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlhovej-v-rakuskom-lienzi-nevysli-preteky-podla-jej-predstav-napriek-tomu-sa-tesi-a-pripravuje-na-slovinsku-kranjsku-goru/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.