Novinky

Matka piatich detí skončila za mrežami pre tri balíky čipsov za štyri eurá

0 0

2024-01-03 14:54:38 – (SITA.sk)

Matka piatich detí z Medzilaboriec bola počas Silvestra aj Nového roka v cele policajného zaistenia pre krádež troch balíčkov chipsov za vyše štyri eurá. Informovala o tom TV Joj vo svojej reportáži na stránke Noviny.sk.

„Som si myslela, že ich máme zaplatené, až keď som prišla domov, som zistila, že nie. Muž chcel ísť zaplatiť, už nezobrali. A mňa zachytila polícia,“ opísala incident obvinená Jana.

Žena v cele skolabovala

Prípad bol riešený v tzv. superrýchlom konaní a prokurátor ženu obžaloval z trestného činu krádeže. Na štyri dni skončila za mrežami.

„Pred umiestnením do cely bola ošetrená lekárom, ktorý odsúhlasil s jej umiestením v cele a počas…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/matka-piatich-deti-skoncila-za-mrezami-pre-tri-baliky-cipsov-za-styri-eura/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.