Novinky

Otec šikanového Romana odovzdal petíciu za odvolanie riaditeľa školy, podpísali ju dedinčania aj ľudia zo zahraničia

0 0

2024-01-03 15:56:13 – (SITA.sk)

Otec šikanovaného Romana, ktorý v decembri spáchal samovraždu, odovzdal v stredu 3. januára zriaďovateľovi základnej školy v Parchovanoch petíciu pre odvolanie riaditeľa školy z funkcie. Informovala o tom Tv Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Starosta obce Marián Hazuga prevzal petičné hárky od Romanovho otca. Obsahujú tri listy a prílohu. Petícia má 3 215 podpisov a podpísali ju nielen tamojší obyvatelia, ale aj ľudia žijúci v zahraničí.

Otec nebohého školáka chodil osobne po obci, vďaka čomu získal 87 podpisov. Z elektronickej petície mal ďalších 15. Za odstúpenie riaditeľa školy je tak dokopy 102 obyvateľov. Ostatných 3 113 podpisov je…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/otec-sikanoveho-romana-odovzdal-peticiu-za-odvolanie-riaditela-skoly-podpisali-ju-dedincania-aj-ludia-zo-zahranicia/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.